Sledite nam na

Novice

DENIS PAŠIĆ – SVETOVNI PRVAK

Slovenski nastopi :

Leila Lisjak  540 kegljev
Nataša Radić  532 kegljev
Nuša Bajželj 543 kegljev
Denis Pašić  636 kegljev
Žiga Požar  596 kegljev

KONČNI VRSTNI RED – ŽENSKE

KOMBINACIJA  ŽENSKE
ekip. pos. skupaj
1 Matea Jurićič CRO 600 633 1233
2 Samantha Jones GER 582 628 1210
3 Tea Dragičević CRO 617 591 1208
4 Bianaca Zimmermann GER 648 555 1203
5 Tamara Sinković CRO 594 583 1177
6 Csenge Sabjan HUN 572 595 1167
7 Katarzyyna Mroczkiewicz POL 564 600 1164
8 Nikoletta Dudziak POL 565 598 1163
9 Patricia Machalkova SVK 584 576 1160
10 Stepanka Vytiskova CZE 563 596 1159
11 Rachel Simon FRA 576 582 1158
12 Dominika Jankovicova SVK 562 583 1145
13 Timea Beatrix Gal ROU 603 540 1143
14 Nuša Bajželj SLO 595 543 1138
15 Karolina Kovarikova CZE 568 563 1131
16 Eniko Nemeth HUN 563 564 1127
17 Reka Fekete ROU 562 558 1120
18 Helene Gasser ITA 562 551 1113
19 Silena Hochrainer ITA 559 551 1110
20 Nataša Radić SLO 572 532 1104
21 Leila Lisjak SLO 559 540 1099
22 Anna Jezsoviczki HUN 566 525 1091
23 Julia Sidlo POL 570 510 1080
24 Višnja Živanović SRB 579 490 1069

 

POSAMEZNO – ŽENSKE
1 Matea Jurićič CRO 633
2 Samantha Jones GER 628
3 Katarzyyna Mroczkiewicz POL 600
4 Nikoletta Dudziak POL 598
5 Stepanka Vytiskova CZE 596
6 Csenge Sabjan HUN 595
7 Tea Dragičević CRO 591
8 Tamara Sinković CRO 583
9 Dominika Jankovicova SVK 583
10 Rachel Simon FRA 582
11 Patricia Machalkova SVK 576
12 Eniko Nemeth HUN 564
13 Karolina Kovarikova CZE 563
14 Reka Fekete ROU 558
15 Bianaca Zimmermann GER 555
16 Helene Gasser ITA 551
17 Silena Hochrainer ITA 551
18 Nuša Bajželj SLO 543
19 Timea Beatrix Gal ROU 540
20 Leila Lisjak SLO 540
21 Nataša Radić SLO 532
22 Anna Jezsoviczki HUN 525
23 Julia Sidlo POL 510
24 Višnja Živanović SRB 490

 

KOMBINACIJA  MOŠKI
ekip. pos. skupaj
1 Matthias Zatschkowitsch AUT 650 630 1280
2 Daniel Barth GER 626 617 1243
3 Lukas Temistokle AUT 618 608 1226
4 Lukas Funk GER 618 607 1225
5 Denis Pašić SLO 573 636 1209
6 Jan Mecerod CZE 587 611 1198
7 Vojtech Novak CZE 596 602 1198
8 Marek Svantner SVK 597 584 1181
9 Mate Nemeth HUN 588 590 1178
10 Žiga Požar SLO 581 596 1177
11 Mihael Grivičič CRO 604 571 1175
12 Želislav Jakab SRB 604 571 1175
13 Tim Brachtel GER 580 594 1174
14 Borna Bakran CRO 584 580 1164
15 Igor Szydlowski POL 574 589 1163
16 Marin Rosandič CRO 578 578 1156
17 Ondrej Matula CZE 579 572 1151
18 Richard Ivanyik HUN 606 542 1148
19 Vuk Boškov SRB 602 542 1144
20 Gracjan Macha POL 592 550 1142
21 Radoslav Fuska SVK 578 552 1130
22 Mateusz Gozdzik POL 588 540 1128
23 Florian Menrath FRA 591 525 1116
24 David Kalman Koto ROU 575 533 1108

 

MOŠKI POSAMEZNO
1 Denis Pašić SLO 636
2 Matthias Zatschkowitsch AUT 630
3 Daniel Barth GER 617
4 Jan Mecerod CZE 611
5 Lukas Temistokle AUT 608
6 Lukas Funk GER 607
7 Vojtech Novak CZE 602
8 Žiga Požar SLO 596
9 Tim Brachtel GER 594
10 Mate Nemeth HUN 590
11 Igor Szydlowski POL 589
12 Marek Svantner SVK 584
13 Borna Bakran CRO 580
14 Marin Rosandič CRO 578
15 Ondrej Matula CZE 572
16 Mihael Grivičič CRO 571
17 Želislav Jakab SRB 571
18 Radoslav Fuska SVK 552
19 Gracjan Macha POL 550
20 Richard Ivanyik HUN 542
21 Vuk Boškov SRB 542
22 Mateusz Gozdzik POL 540
23 David Kalman Koto ROU 533
24 Florian Menrath FRA 525

Facebook

Prihajajoči dogodki

  1. 4. februarja 2023 - 5. februarja 2023

    12. krog v slovenskih ligah

  2. 8. februarja 2023

    Člani – DP Sprint

  3. 9. februarja 2023 - 12. februarja 2023

    Svetovni pokal posamezno za člane in U23 (Rijeka)

  4. 11. februarja 2023

    Člani – DP v Tandem Mix dvojicah

  5. 11. februarja 2023

    U18 – DP v Tandem Mix dvojicah

Zadnje novice