Novice

Zaključek svetovnega prvenstva – FINALE

25 maj, 2019
Zaključek svetovnega prvenstva – FINALE

Jutri v nedeljo je na sporedu zadnji dan svetovnega prvenstva, kjer se bodo v velikem finalu pomerili:

MOŠKI:

Srbija – Nemčija 6:2 –Rezultati

ŽENSKE

Hrvaška – Madžarska 5:3 –Rezultati (Ines Maričič je podrla nov svetovni rekord)

Pred tem bodo na sporedu tekme za tretjo mesto med Češko in Nemčijo (pri ženskah) ter Madžari in Hrvati (pri moških). Tekme lahko v živo spremljate preko youtube kanala, ki je dostopen preko uradne spletne strani.

Slovenija – Hrvaška (moški) 3834:3850 3:5, Slovenija – Nemčija (ženske) 3498:3585 3:5

24 maj, 2019
Slovenija – Hrvaška (moški) 3834:3850 3:5, Slovenija – Nemčija (ženske) 3498:3585 3:5

Slovo naše moške in ženske ekipe, ter končno 5 do 8 mesto za obe ekipi.

SLOVENIJA 0 2 HRVAŠKA
Velišček Franci 657 2 1 0 2 653 Manev Branko
Pintarič Primož 581 2 0 1 2 600 Požega Luka
Jurančič Timi 661 2 1 0 2 644 Kujundžič Alen
Stoklas Uroš 618 1 0 1 3 698 Radoš Dario
Lužan Janže 677 2 0 1 2 680 Bolanča Luka
Blaž Aleš 640 4 1 0 0 575 Muše/Fridl
3834 13 3 5 11 3850

 

SLOVENIJA 0 2 NEMČIJA
Eva Sajko 602 1 0 1 3 626 Simone Schineider
Barbara Jurančič 608 3 1 0 1 594 Celine Zenker
Anja Forštnarič 592 2 1 0 2 578 Yvonne Schineider
 Živković/Kokalj 528 0 0 1 4 623 Alina Dollheimer
Maja Plavčak 561 0 0 1 4 599 Sandra Seller
Brigitte Strelec 607 3 1 0 1 565 Saskia Seitz
3498 9 3 5 15 3585

SLOVENIJA – SLOVAŠKA 3763:3725 6:2

23 maj, 2019
SLOVENIJA – SLOVAŠKA 3763:3725  6:2

Današnja tekma odloča o prvem mestu v skupini in lažjo pot v nadaljevanju tekmovanja, saj se v primeru zmage jutri zjutraj ob 8.00  srečajo z ekipo Hrvaške, v primeru poraza pa bi bil njihov nasprotnik ekipa Madžarske.

SLOVENIJA 0 0 SLOVAŠKA
Jurančič Timi 601 1 0 1 3 654 Ivančik Marcel
Pintarič Primož 630 3 1 0 1 607 Tomka Milan
Lepej Matej 135 0 0 1 2 611 Vadovič Bystrik
Stoklas Uroš 650 2 1 0 2 638 Pašiak Tomaš
Lužan Janže 685 4 1 0 0 603 Kuna Erik
Blaž Aleš 609 3 1 0 1 612 Nemček Peter
Velišček Franci 453 2 0
3763 15 4 2 9 3725

SLOVENIJA – MADŽARSKA 3475:3685 1:7

22 maj, 2019
SLOVENIJA – MADŽARSKA 3475:3685 1:7

Po porazu z Madžarsko nas v četrtfinalu čaka reprezentanca Nemčije

SLOVENIJA 0 2 MADŽARSKA
Barbara Jurančič 571 0 0 1 4 629 Hari Boglaka
Eva Sajko 621 3 1 0 1 597 Csongradi Gyönygl
Tadeja Kokalj 553 0 0 1 4 607 Toth Andrea
Anja Forštnarič 591 0 0 1 4 634 Simon Petra
Brigitte Strelec 582 2 0 1 2 602 Mehesz Anita
Maja Plavčak 284 0 0 1 4 616 Safrany Anita
Noemi Živković 273
3475 5 1 7 19 3685

SLOVENIJA – DANSKA 3797:3335 7:1

21 maj, 2019
SLOVENIJA – DANSKA  3797:3335  7:1

Še ena od lažjih tekem

SLOVENIJA 2 0 DANSKA
Pintarič Primož 680 4 1 0 0 557 Winding Michael
Jurančič Timi 645 4 1 0 0 556 Hansen Martin
Stoklas Uroš 647 4 1 0 0 541 Jensen Theis
Bajželj Grega 558 2 0 1 2 561 Soskov Jonas
Lužan Janže 644 3 1 0 1 535 Jensen Mihael
Blaž Aleš 623 2,5 1 0 1,5 585 Hansen Claes
3797 17 5 1 3 3335

SLOVENIJA : FRANCIJA 3453:3340 7:1

20 maj, 2019
SLOVENIJA : FRANCIJA 3453:3340 7:1
SLOVENIJA FRANCIJA
Eva Sajko 583 4 0 542 Aurele Remy
Barbara Jurančič 602 3 1 555 Solano  Labe
Anja Forštnarič 561 2 2 557 Magaly Simon
Maja Plavčak 571 2 2 526 Emanuelle Mall
Brigitte Strelec 593 3 1 585 Amelie Zind
Patricija Bizjak 543 1 3 575 Mathilde Chapotot
3453 15 9 3340

Prva tekma moške reprezentance SLOVENIJA – FRANCIJA

19 maj, 2019
Prva tekma moške reprezentance SLOVENIJA – FRANCIJA

Prva zmaga Slovenije 3735 : 3555  8 : 0

SLOVENIJA FRANCIJA
Lepej Matej 610 2,5 1,5 595 Rauscher Corentin
Pintarič Primož 646 2 2 625 Della Martire Gianni
Velišček Franci 628 2 2 597 Changenet Guillaume
Blaž Aleš 594 3 1 581 Rousselet Ludovic
Stoklas Uroš 610 3 1 591 Ungurean Georges
Lužan Janže 647 4 0 566 Rabier Anthony
3735 14 6 3555

PRIČETEK ČLANSKEGA EKIPNEGA SVETOVNEGA PRVENSTVA

18 maj, 2019
PRIČETEK ČLANSKEGA EKIPNEGA SVETOVNEGA PRVENSTVA

Po včerajšnji slavnostni otvoritvi so se danes pričela tekmovanja v ženski konkurenci. Slovenski nastopi v skupinah si sledijo :

ŽENSKE :
18.05.2019 ob 11.30 proti domači ekipi (trening tekma, ker so v skupini samo tri reprezentance)
Kokalj (550), Sajko (329)+Jurančič (291), Strelec (298) +Živković (268), Forštnarič (634), Plavčak 571,  in Bizjak  556 kegljev
skupaj 3494 : 3417 za Slovenijo

21.05.2019 ob 15.00 Slovenija – Francija
23.05.2019 ob 18.30 Slovenija – Madžarska

MOŠKI :
19.05.2019 ob 15.00 Slovenija – Francija
21.05.2019 ob 11.30 Slovenija – Danska
23.05.201 ob 18.30 Slovenija – Slovaška

Zadnji dan tekmovanj za U 18, najhladnejši dan v dvorani in NATAŠA RADIĆ SVETOVNA PRVAKINJA

15 maj, 2019
Zadnji dan tekmovanj za U 18, najhladnejši dan v dvorani in NATAŠA RADIĆ SVETOVNA PRVAKINJA

Zadnji dan prvenstva sledi še nastop 24 najboljših posameznikov in posameznic iz ekipnega dela. Slovenski nastopi si sledijo :

Zaradi preobremenjenosti električnega omrežja je sledil izpad, zato zamuja tekmovanje več kot 1 uro.

Iris Zoran  553 = 20 mesto posamezno in 22 mesto kombinacija
Tina Mržljak  775 = 10 mesto posamezno in 11 mesto kombinacija
Nataša Radić  621 = 1 mesto posamezno in 1 mesto kombinacija
Denis Pašić  574
Anej Krajnc  597
Nejc Požun  581
Tilen Topolšek 591

Tine Vidmar – bronasta medalja v SPRINTU

14 maj, 2019
Tine Vidmar – bronasta medalja v SPRINTU

V tandem MIX za Slovenijo nastopata :

Nataša Radić-Denis Pašić : Klenkle-Spieser (FRA)  145:126; 151:140  2:0
Nataša Radić-Denis Pašić : Budoi-Szasz (ROM) 153:156; 142:159  0:2

 

SPRINT :
Oder : Nikolić (AUT)  97:86; 92:97 1:1 (20:19)
Rovtar : Makranska (SVK) 95:98; 100:99 1:1  17:20
Repnik : Pychova (CZE)  107:97; 101:91  2:0
Vidmar : Bretar (FRA) 114:110; 95:96  1:1 (20:18)
Žigon : Karl (GER) 78:87; 87:116  0:2
Požun : Fabik (CZE) 93:121; 102:76 1:1 (15:20)

Oder : Chapotot (FRA) 83:87; 101:92  1:1 (18:21)
Repnik : Jones (GER) 98:92; 80:91  1:1 (22:18)
Vidmar : Monthaler (AUT) 90:94; 90:83 1:1  (23:17)

Repnik : Jezsoviczki (HUN) 101:105; 94:101  0:2
Vidmar : Gombos (HUN) 108:94; 103:90  2:0

Vidmar : Banik (SVK)  71:79; 101:102  0:2

Zadnji dan prvenstva sledi še nastop 24 najboljših posameznikov in posameznic iz ekipnega dela. Slovenski nastopi si sledijo :

Iris Zoran  553
Tina Mržljak  775
ob 12.20 Nataša Radić
ob 14.40 Denis Pašić
ob 14.40 Anej Krajnc
ob 15.50 Tilen Topolšek