Poročilo iz 1. poletnega tabora Kegljaške zveze

1. kegljaški tabor se je začel 26. junija. V Kopru je bilo vreme čudovito, vadeči zadovoljni.

Po jutranji gimnastiki dopoldanski kegljaški trening, popoldansko kopanje s treningom koordinacije in timinga na plaži še večerni nogomet in hlajenje pod prho. Seveda smo vmes tudi nekaj pojedli in imeli noge v zrak.

Po dopoldanskih analizah naših metov na kegljišču še popoldanska vadba v telovadnici, malo odbojke na mivki in večerni ogled mesta ter osvežitev na vodni fontani.

Po zanimivi in napeti kegljaški tekmi smo prejeli zaslužene medalje. Popoldan odšli na plažo, kjer smo imeli trening ravnotežja – hoja po vrvi in supanje. Zvečer nas je obiskal predsednik kegljaške zveze Slovenije Zoran Mojškerc in si ogledal zaključni večer. Po krstu pa podelil spominske majice.

1. 27. aprila 2024 - 28. aprila 2024

Kvalifikacije za popolnitev lig in razigravanje v ligah

2. 5. maja 2024

SLOVENIJA ‐ HRVAŠKA (U14, U18 in U23)