Licenčni seminar za strokovne delavce

Objavljam razpis za  v kegljanju, ki bo v petek, 11. decembra 2015, v veliki predavalnici na Fakulteti za šport, Gortanova 22, Ljubljana.

Udeležba na seminarju je pogoj za potrditev licence za opravljanje strokovnega dela v kegljanju v letu 2016. Priložena je tudi prijavnica, ki jo je treba do zahtevanega roka in v skladu z navodili v razpisu poslati na naslov Kegljaške zveze Slovenije.

V skladu z določbami Zakona o športu ter Pravilnika o licenciranju trenerjev kegljanja v KZS je seminar obvezen za vse strokovne delavce, ki imajo naziv trener oziroma vaditelj kegljanja ter so vpisani v register usposobljenih strokovnih delavcev v aplikaciji ŠPAK usposabljanje – športno amaterski kadri.

Vse ostale potrebne informacije in navodila so v razpisu ter v prijavnici.

Stroške izvedbe seminarja krije v celoti Kegljaška zveza Slovenije, zato je udeležba brezplačna.

Dokumenti:

Prijavnica