Licenčni seminar za strokovne delavce v kegljanju za leto 2014

Vsem kegljaškim klubom!

Objavljamo razpis za licenčni seminar za strokovne delavce v kegljanju, ki bo v petek 13. decembra 2013 v veliki predavalnici na Fakulteti za šport v Ljubljani. Udeležba na seminarju je pogoj za potrditev licence za opravljanje strokovnega dela v kegljanju v letu 2014. Priložena je tudi prijavnica, ki jo je treba do zahtevanega roka in v skladu z navodili v razpisu, poslati na naslov Kegljaške zveze Slovenije.
V skladu z določbami Zakona o športu ter Pravilnika o licenciranju trenerjev kegljanja v KZS je seminar obvezen za vse strokovne delavce, ki imajo naziv trener oziroma vaditelj kegljanja ter so vpisani v register usposobljenih strokovnih delavcev v aplikaciji ŠPAK usposabljanje – športno amaterski kadri.
Vodstva klubov prosim, da poskrbijo za udeležbo svojih trenerjev in vaditeljev na seminarju.

Stroške izvedbe seminarja krije v celoti Kegljaška zveza Slovenije, zato je udeležba brezplačna.

Lado Gobec
predsednik Strokovne komisije KZS

Dokumenti:

Razpis licenčnega seminarja za strokovne delavce v kegljanju

Prijavnica

1. 4. februarja 2023 - 5. februarja 2023